Warsaw Games Week 2016: PROGRAM, bilety, informacje o święcie graczy

Warsaw Games Week 2016 rusza już w czwartek, 13.10. Po ile bilety, co w programie? Sprawdzamy informacje o warszawskim święcie graczy.

Program Warsaw Games Week 2016 obejmuje szereg różnych atrakcji. Impreza dla graczy rusza 13 października o godzinie 14.00 w hali EXPO XXI Warszawa i potrwa cztery dni - do niedzieli, do godziny 17.00. Bilety są w sprzedaży i warto się spieszyć, bo gwarancję wejścia daje tylko zakup wejściówki w przedsprzedaży. Co się będzie działo? Jaki jest dokładny program Warsaw Games Week 2016? Atrakcje wydarzenia, godziny otwarcia i informacje o biletach - sprawdzamy wiadomości na temat święta graczy.

Warsaw Games Week - start, godziny otwarcia

Czwartek: 14:00 – 20:00 (dla osób z biletem „Early access” 10:00 – 20:00)

Piątek: 9:00 – 19:00

Sobota: 9:00 – 19:00

Niedziela: 9:00 – 17:00

Bilety na Warsaw Games Week 2016

W sprzedaży są wejściówki indywidualne, rodzinne oraz grupowe. Ceny wahają się w zależności od dnia i wynoszą od 30 do 45 złotych. Najdroższy jest bilet "Early access", który kosztuje 100 złotych i umożliwia wcześniejsze wejście na teren wydarzenia. Dokładna rozpiska cen biletów na Warsaw Games Week znajduje się na stronie internetowej.

Warsaw Games Week - program. Jakie atrakcje czekają graczy?

W wydarzeniu udział weźmie kilkudziesięciu wystawców, którzy na swoich stanowiskach prezentować będą branżowe nowinki. Setki stanowisk do grania, tysiące metrów kwadratowych powierzchni z myślą o graczach, możliwość przetestowania innowacyjnego sprzętu i sprawdzenia najnowszych gier - to tylko wybrane atrakcje w programie weekendu. Odbywać się będą pokazy, konkursy - m.in. cosplay - z atrakcyjnymi nagrodami, spotkania z youtuberami, turnieje gier, przedpremierowe pokazy gier i sprzętu i nie tylko.

W hali EXPO XXI pojawią się m.in. PlayStation, Cenega, Ubisoft, Microsoft X-box, Techland, CI Games, CD Project Red czy Asus. Dokładne informacje na temat atrakcji na poszczególnych stanowiskach znaleźć można w zakładce "atrakcje" na stronie internetowej Warsaw Games Week 2016.

Więcej: