Kolejna seksafera z polskimi nastolatkami. Znów zamieszana „gwiazda"

Kilka miesięcy temu cała Polska była oburzona zachowaniem nastolatek z Warszawy, które chwaliły się w internecie seksem z członkami amerykańskiego zespołu Rae Sremmurd. Teraz podobną historią podzieliły się młodziutkie dziewczyny z Leszna. Głównym bohaterem skandalu jest Damian Zduńczyk, uczestnik programu „Warsaw Shore", gdzie występował jako Stifler.

Kilka dni temu w internecie można było zobaczyć filmy pobrane ze Snapchata, na których dwie nastolatki pochwaliły się tym, że uprawiały seks z Damianem Zduńczykiem, bohaterem kontrowersyjnego show MTV. Zduńczyk miał poznać je na imprezie w jednym z klubów.
Okazuje się, że dziewczyny są nieletnie – tak wynika z komentarzy osób pod filmikami. 
Stifler próbował wytłumaczyć się na Facebooku . Jego zdaniem filmiki miały jedynie parodią wyczynów, z których słyną dziewczyny z ekipy „Warsaw Show". Zduńczyk twierdzi, że do zbliżenia nie doszło.

– Byliśmy w pokoju w około 10-osobowej grupie i oświadczam, że nikt z nikim nic nie robił, co jest łatwe do udowodnienia. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie – wytłumaczył się z zarzutów na Facebooku.

Niestety w sieci pojawiły się kolejne nagrania, które nie świadczą dobrze o bohaterze programu. Widać na nich, jak do mieszkania bohatera „Warsaw Shore" wchodzą nieletnie dziewczyny – niektóre z nich są przez niego dotykane.

Miejmy nadzieję, że to wszystko jedynie idiotyczne plotki. Chociaż nawet jeśli, i tak granica dobrego smaku została przekroczona. Postanowiliśmy też nie udostępniać filmików dziewczyn z racji podejrzeń o to, że są niepełnoletnie.

Radio ZET/SI