Natura musi się rządzić swoimi prawami [WIDEO]

Mówi się, że w przyrodzie nic nie ginie, a zasady, które w niej panują często bywają niesprawiedliwe. Dokładnie tak, jak w przypadku tego spotkania węża z niewyklutymi pisklętami. 

Węże od wieków uważane są za bardzo niebezpieczne. Te mięsożerne stworzenia połykają swoje ofiary w całości. Mimo że są one często wielokrotnie większe od nich lub bezbronne. Zupełnie tak, jak te niewyklute pisklęta, które nie zostały upilnowane przez swoją mamę.

Pewien mężczyzna zauważył, że na jego podwórku powstało piękne i solidne gniazdo, w którym ptak złożył jaja. YouTuber postanowił, że przymocuje do gałęzi kamerę GoPro i zarejestruje moment narodzin piskląt. Ku jego zaskoczeniu, jaja zniknęły. Zdjął kamerę, wgrał materiał na komputer i zobaczył co się z nimi stało…

Królicza mama obroniła swoje dzieci

Ten filmik pobił rekordy popularności w internecie. Amatorskie nagranie pokazuje, jak wąż usiłuje zadusić małe króliki. Wszystko szło po jego myśli, lecz na jego drodze stanęła samica, która wykazała się sporą odwagą i stoczyła odważny pojedynek z dusicielem.

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta

Kot, żaba i wąż. Do starcia tych trzech zwierzaków doszło w Tajlandii. Turyści, którzy tam wypoczywali, natrafili na dosyć dziwny pojedynek. Ropucha zaatakowała węża od strony jego ogona, a przechodzący kot zainteresował się wężem, który w okropny sposób wystawał z ust żaby.

Więcej: