Led Zeppelin i Pierre Edel. Mocna dawka rocka w ukraińskim „The Voice”!

Pierre Edel, udowodnił, że jest rockmanem z krwi i kości. Artysta zaśpiewał hit legendarnego zespołu Led Zeppelin „Whole Lotta Love”. I pozamiatał scenę ukraińskiego „The Voice”.

Już pierwsze gitarowe dźwięki „Whole Lotta Love” sprawiają, że trudno usiedzieć w miejscu. Dodajcie do tego wokal, który naszym zdaniem wcale nie jest gorszy od legendarnego Roberta Planta. W efekcie otrzymacie występ Pierre’a Edel z ukraińskiego „The Voice”.

Według nas chłopaka czeka wielka kariera. Gotowi na mocną dawkę rocka?

Pozory mylą

Już sam wygląd Pierre’a sugeruje, że raczej nie sucha popowych ballad. Z drugiej strony… pozory mylą.

Przekonali się o tym widzowie hiszpańskiego „Mam talent”. Pochodząca z Wysp Kanaryjskich, Cristina Ramos, swoim występem rozłożyła jury i publiczność na łopatki. Początkowo Ramos zaprezentowała śpiew operowy, który wprawił  jurorów w osłupienie. Ale prawdziwym deserem tej muzycznej uczty okazało się wykonie przeboju AC/DC „Highway to Hall” . Co to było za show…

Szok na twarzach jurorów wywołał także występ 12-letniej Beau Dermott. Dziewczynka zaśpiewała w brytyjskim „Mam talent” bardzo trudną piosenkę - „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Jej wykonanie było tak dobre i tak dojrzałe, że jury wcisnęło złoty przycisk, który od razu kwalifikuje uczestnika do półfinałów.

Jak oceniacie występ Pierre’a?

Radio ZET/SJ

Więcej: