"Wielka Stopa" uchwycona na wideo! Zamiast ptaków kamera nagrała niezwykłą postać

Mityczna Wielka Stopa uchwycona na filmie? Po sieci krąży nowe wideo opublikowane przez amerykańską Carbon TV. Czy to dowód na istnienie mitycznej istoty, czy tylko kolejna mistyfikacja?

"Wielka Stopa" to mityczne zwierzę, które żyje podobno w lasach na granicy USA i Kanady. Jest wielu świadków, którzy twierdzą, że spotkali istotę na swojej drodze. Znajdowano także ślady jej stóp, które, zdaniem wielu osób, są dowodem na to, że Wielka Stopa naprawdę istnieje. Do tej pory nie ma żadnych wiarygodnych informacji, które to ostatecznie potwierdzą lub wykluczą. Właśnie w sieci znalazł się krótki film, na którym widać tajemniczą postać, która porusza się na dwóch nogach i tak jak człowiek ma wyprostowaną sylwetkę. Wideo opublikowane zostało przez Carbon TV, która w lesie nieopodal ośrodka Platte River State Fish Hatchery w stanie Michigan, montuje kamery, by podglądać życie żyjących tam orłów.

Dowód na istnienie "Wielkiej Stopy"?

Na stronie internetowej Carbon TV znajduje się już wiele filmików z orłami, jednak ten przykuł szczególną uwagę internautów. Otóż okazało się, że oprócz ptaków kamera uchwyciła jeszcze coś - ciemną sylwetkę, która przemierza las, wchodzi na gałęzie i zeskakuje na dół. Czy to rzeczywiście może być legendarna "Wielka Stopa"?

Niestety, ze względu na jakość materiału (kamery zamontowane są około 30 metrów nad ziemią) trudno powiedzieć, czy to dowód na istnienie "Wielkiej Stopy", czy też mistyfikacja, którą Carbon TV postanowiło sobie zrobić rozgłos. Nie jest pewne, kiedy zarejestrowano powyższy materiał. Orły, które są na nim widoczne, są już dorosłe, więc film nagrano prawdopodobnie wiosną. Dlaczego opublikowano go dopiero teraz? Czyżby dopiero teraz autorzy dopatrzyli się niespodziewanego gościa?

Wierzysz, że Wielka Stopa istnieje naprawdę?

Więcej: