Wielki Test o Żywności w TVP - o której oglądać w telewizji?

Wielki Test o Żywności w TVP: kolejna odsłona "wielkich testów" Jedynki przed nami. Wydarzenie, w którym udział biorą ulubione gwiazdy estrady, filmu, sportu i nie tylko, odbędzie się 19.12. O której godzinie oglądać transmisję i jak włączyć się w rozwiązywanie testu? Szczegóły widowiska poniżej.

Wielki Test o Żywności. Polska smakuje w TVP to konkurs, w którym udział wziąć może każdy. Celem testu jest sprawdzenie wiedzy o polskich kulinariach.

Już po raz kolejny w studiu Jedynki odbędzie się widowisko z udziałem osób znanych nam z telewizji. Tym razem będą to m.in. Maria Rotkiel, Jacek Łęski, Enrico Buscema, Jerzy Engel, Kamila Lićwinko, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marek Siudym. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Goście rozwiązywać będą test, a cała zabawa będzie transmitowana na żywo. Co więcej, każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i samodzielnie odpowiadać na pytania za pośrednictwem specjalnej aplikacji "Wielki Test TVP" lub online.

Sprawdź: jak rozwiązać Wielki Test o Żywności online?

Wielki Test o Żywności - o której transmisja?

Wydarzenie rozpocznie się 19 grudnia punktualnie o godzinie 20.30. Zainteresowani rozwiązaniem testu o tej porze powinni włączyć TVP1.

Będziecie rozwiązywać Wielki Test o Żywności?

Więcej: