Floryda: ogromny aligator spaceruje po polu golfowym? [WIDEO]

Wyobrażacie sobie, że rozgrywacie sobie spokojną partyjkę golfa, która zostaje przerwana przez ogromnego aligatora? Ci amerykańscy golfiści naprawdę tego doświadczyli.

Ta partyjka z pewnością przejdzie do historii. Podczas rozgrywki golfowej pojawił się ogromny aligator. Według golfistów, potężny gad postanowił wybrać się do jeziora, które znajduje się obok trzeciego pola w Buffalo Creek Golf Club.

Po obejrzeniu tego materiału nasuwa się kilka bardzo ważnych pytań. Czy to, co zobaczyliśmy jest prawdziwe? Czy rzeczywiście aligator może być, aż tak duży? Co w ogóle robił na polu golfowym? Szczerze mówiąc, to nie mamy bladego pojęcia. A Wy? Jak sądzicie?

Szokujący film PETA

Organizacja PETA jakiś czas temu opublikowała wstrząsający film dotyczący krokodyli i aligatorów, których skóra wykorzystywana jest do produkcji torebek, czy pasków. PETA pokazała brutalną procedurę ich powstawania. Prowadzi ona oczywiście do śmierci zwierząt w dużych cierpieniach.

Na filmie wyraźnie widać, jak zwierzęta robią co tylko mogą i walczą ze znęcającym się nad nim człowiekiem. Aligatory i krokodyle długo po tym, jak pracownicy hodowli zadają im brutalne ciosy są cały czas tego świadome. Materiał jest naprawdę szokujący.

Radio ZET/TP

Więcej: