Magia makijażu. Nie uwierzycie, ile lat ma ta pani…

Tea Flego jest mistrzem w malowaniu i odmładzaniu kobiet. Wizażysta za pomocą trików kosmetycznych potrafi odjąć modelce 20 lat. Nie wierzycie? Zobaczcie, co zrobił ze swoją babcią. Ona naprawdę wygląda jakby przeniosła się w czasie!

Chorwat kocha uszczęśliwiać kobiety. Wizażysta doskonale wie, co znaczy dla płci pięknej zadbana i dobrze umalowana twarz, która potrafi zatuszować niedoskonałości.

Wiek robi swoje, ale na szczęście Tea Flego skutecznie mu przeciwdziała. Dla kobiet po 50. roku życia, a nawet 60. i starszym, dalej zależy, by wyglądać atrakcyjnie.

Ale to co Chorwat zrobił ze swoją babcią, przeszło najśmielsze oczekiwania użytkowników Instagrama. Makijaż babci odjął jej co najmniej 20, a może nawet 30 lat? Oceńcie sami.

Internet aż huczy o metamorfozie Chorwatki. Sam Tea nie spodziewał się takiego rozgłosu.

Aż trudno uwierzyć, że babcia przeżyła już 79 wiosen.

Młode duchem i ciałem

Jak widać kobiety niezależnie od wieku chcą dalej czuć się atrakcyjnymi. Babcia Tea odmłodziła się dzięki makijażowi, ale są też inne sposoby na to, by w starszym ciele obudzić młodego ducha.

Proces starzenia może opóźnić zdrowy tryb życia i regularne uprawianie sportu. Wzorem do naśladowania dla pań w podeszłym wieku została Shirley Webb, która regularnie odwiedza klub fitness.

Nie uwierzycie, ale 78-letnia kobieta potrafi wykonać trzy razy z rzędu martwy ciąg z obciążeniem 100 kilogramów. Jej trener personalny jest zachwycony postawą i kondycją najsilniejszej babci na świecie.

Nie zgadniecie także, ile lat mają uczestniczki plebiscytów na Miss Babci organizowanych w Brazylii. Głównym wymogiem udziału w konkursie jest konieczność posiadania wnuków, która musi być udokumentowana.

Najlepsze jest to, że babć chętnych do zdobycia tytułu nie brakuje i w ogóle nie przeszkadza im zasada, która polega na tym, że im mniej ubrań tym lepiej. Jest na co popatrzeć.

Podoba Wam się babcia Chorwata z makijażem?

Radio ZET/SJ

Więcej: