Śmieją się z butów Szczęsnego. Zapłacił za nie majątek

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wreszcie znaleźli trochę czasu, by wybrać się na wymarzony miesiąc miodowy. Choć wzięli ślub w maju tego roku, z powodu Euro musieli nieco opóźnić swój wyjazd. Teraz jednak korzystają z wolnych chwil, jak tylko mogą.

Obszerną fotorelację z podróży Marina postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych. Na zdjęciu z hawajskiej wyspy Maui, które celebrytka wrzuciła na Instagram, widać, że Wojtek postanowił nieco zaszaleć ze swoją letnią stylizacją.

Bramkarz jest pod silnym wpływem pięknej Mariny i niemal tak często jak ona sięga ostatnio po drogie ubrania i akcesoria. Do czarnych szortów i luźnej bluzki dobrał słomkowy kapelusz i nietypowe klapki. To właśnie te ostatnie wzbudziły największe zainteresowanie internautów. I nic w tym dziwnego – papcie z oryginalną podeszwą pochodzą bowiem z limitowanej kolekcji Adidas (zaprojektowanej przez amerykańskiego Ricka Owensa) i kosztują ponad 2,5 tysiąca złotych.

Na szczęście Wojtek nie skradł całego show swojej pięknej żonie. Marina także zadbała o oryginalne obuwie. Jej czarne klapki, które możemy oglądać na tym samym zdjęciu, to dzieło paryskiego modu domu Givenchy. Celebrytka zapłaciła za nie równie dużo, bo też ponad 2 tysiące złotych.

Radio ZET/SI

Więcej: