Wpadka LOT-u. Pochwalili się lotem z Stuhrem, ale nie zauważyli trzech znanych aktorek

Na profilu na FB Polskich Linii Lotniczych LOT załoga jednego z samolotów pochwaliła się lotem z Maciejem Stuhrem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że załoga nie zauważyła obok niego trzech równie znanych aktorek.

– Tak wesołego lotu jeszcze nie mieliśmy, A to wszystko za sprawą niezwykłego gościa. Podczas lotu do Wilna na naszym pokładzie gościł nie kto inny, a sam Maciej Stuhr – czytamy na  oficjalnym profilu LOT-u na Facebooku. I rzeczywiście – aktor podróżował liniami LOT-u. Sęk w tym, że razem z nim w podróż wybrały się także wybitne polskie aktorki: Magdalena Cielecka, Magdalena Popławska oraz Maja Ostaszewska.

Internauci błyskawicznie wychwycili wpadkę linii lotniczych, a i na szczęście LOT zareagował bardo szybko.  – Tak wesołego lotu jeszcze nie mieliśmy, a to wszystko za sprawą niezwykłych gości. Podczas lotu do Wilna na naszym pokładzie gościły prawdziwe gwiazdy - Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka i Magdalena Popławska – wpis został zmieniony.

 – Dziękujemy za czujność i przepraszamy za błąd. Na szczęście dzięki Wam byliśmy w stanie go naprawić – napisał administrator fanapge'a pod uwagami internautów.

Radio ZET/SI