To miały być idealne zaręczyny. Gdyby nie ta wpadka... [WIDEO]

Ten dzień miał być wyjątkowy. Wszystko było przygotowane - pierścionek kupiony, piknik urządzony i umówieni znajomi, którzy mieli nagrać moment zaręczyn Grega Nottinghama i Sax Brinkley. Tylko przydarzyła się tej parze pewna wpadka...

Wszytko szło zgodnie z planem do czasu, aż okazało się, że przyszły narzeczony zamiast pierścionka, zabrał puste pudełko na biżuterię. O tym fakcie zorientował się dopiero, gdy klęczał na jednym kolanie i mówił starannie przygotowaną przemowę. Reakcja narzeczonej była rozbrajająca. Mimo wpadki, oświadczyny zostały przyjęte. 

Ta para ten dzień zapamięta na długo. 

Pomysły na zaręczyny z życia wzięte

Pary prześcigają się w pomysłach na oświadczyny. Jedni planują romantyczną kolację w plenerze, inni klękają na szczycie wieży Eiffla. Bardzo dużą kreatywnością wykazał się mężczyzna, który przez 148 dni robił sobie selfie wraz z narzeczoną i tajemniczymi karteczkami. Zgromadził łącznie 148 fotografii. Kobieta oglądając zdjęcia i film, który specjalnie dla niej nakręcił chłopak, nie kryła radości i wzruszenia.

Są osoby, które na tę chwilę angażują wiele osób. Pewna para zaręczyła się w najsłynniejszym miejscu w Nowym Jorku - Central Parku. Mężczyzna postanowił przygotować flash moba. Kobieta była bardzo zaskoczona organizacją.

Radio ZET/MB

Więcej: