Nieszablonowa odpowiedź w „Familiadzie”. Jaką pamiątkę przywiózłbyś z Meksyku? [WIDEO]

Krótki czas na odpowiedź oraz stres związany z występem w telewizji często może nasuwać śmieszne lub dość nietypowe odpowiedzi w programie „Familiada”. I tak pewnie było w przypadku pana Artura, który nie miał okazji przemyśleć swojego pomysłu. 

Karol Strasburger zadał uczestnikom pytanie: „Co przywiózłbyś z wakacji w Meksyku?”. Osoby, które jako pierwsze odpowiadały na te pytanie, raczej nie miały problemu. Na tablicy wyświetliły się sombrero, tequila i poncho. Padły również dwie odpowiedzi błędne. 

Jednak to pan Artur zadziwił wszystkich.

Jak możecie się domyślać, odpowiedź była nieprawidłowa. Pomysłem na taką nietypową pamiątkę z wakacji w Meksyku rozśmieszył Karola Strasburgera i kolegów z drużyny. 

Wpadki w „Familiadzie"

Największym wrogiem uczestników biorących udział w teleturniejach telewizyjnych jest stres. To on czasem nasuwa im złe, a nawet śmieszne pomysły. To nie był pierwszy raz w „Familiadzie", kiedy ktoś popełnił gafę. Pewien uczestnik głowił się i troił, żeby podać przyrząd sportowy, który trzyma w ręku lekkoatleta. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał, nawet znajomi z drużyny. 

Głośnym echem w sieci odbiła się także gafa popełniona przez panią Agnieszkę, która jako przykład święta z zachodu przytoczyła polskie narodowe. Mamy nadzieję, że uczestniczka programu dała się ponieść zachodnim trendom przez stres.

Radio ZET/MB

Więcej: