"Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 70. Davuda zleca zabicie Kösem

"Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem": odcinek 70. Kösem jest w niebezpieczeństwie. Grozi jej śmierć z rąk płatnego mordercy. Kto za tym stoi? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku serialu "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem".

70. odcinek serialu "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" w telewizji już w czwartek, 8. września. A w nim zaskakujące wydarzenia! Okazuje się, że życie Kösem jest zagrożone. Do końca serii pozostało jeszcze tylko 12 odcinków, więc rozwój akcji i wydarzenia coraz bardziej poruszają widzów. Popularność serialu "Sułtanka Kösem" nie słabnie a wielbiciele produkcji czekają już na zapowiedź kolejnego sezonu  wydarzeń jest coraz bardziej nieprzewidywalny. Co wydarzy się w nowym odcinku kontynuacji "Wspaniałego Stulecia"?

"Wspaniałe Stulecie: Kösem" odcinek 70 - streszczenie

Sułtanka Kösem jest w niebezpieczeństwie. Davud pasza wynajmuje zabójcę, który ma Kösem pozbawić życia. Stojąc w ukryciu, skrytobójca celuje do niej z łuku.

sułtanka kosem

Kösem, nieświadoma niebezpieczeństwa, kontynuuje rozmowę na zewnątrz pałacu. Jednak zabójca się waha. Wokół jest wielu ludzi - obawia się, że nie trafi w sułtankę. Ta na szczęście kobieta odchodzi a płatny zabójca nie decyduje się na strzał. Kiedy Kösem dowiaduje się o próbie zamachu, o jej zorganizowanie oskarża Halime. W międzyczasie sułtanka Safiye postanawia przenieść ciało Iskendera, ale dotychczasowy grób okazuje się pusty...

"Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" online przed premierą?

Fani serialu i sułtanki Kösem mogą oglądać tę produkcję codziennie od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1. Po emisji każdego odcinka jest on udostępniany na vod.tvp.pl. Niestety "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" online przed premierą nie jest dostępne z polskimi napisami. Na YouTube znaleźć można oryginalną wersję - dla tych, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych części produkcji.

Więcej: