Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem. Odcinek 72. Kösem uwięziona przez Halime

Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem. Odcinek 72 - streszczenie. Kösem z rozkazu Halime zostaje uwięziona w swojej komnacie. Jednak znajduje pomoc i rusza ratować przed śmiercią swoich synów. Wysłano do nich katów! Sprawdź, co się wydarzy w nowym odcinku Sułtanki Kösem.

Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem: odcinek 72 w TVP 12 września. Ostatni epizod zdradził widzom, że Halime i Safiye knują przeciwko Kösem. Postanowiły się jej pozbyć. Po raz drugi pojawił się też płatny zabójca, który tym razem postanowił oddać strzał. Nadal nie wiadomo, kto go wynajął. W międzyczasie mężowie stanu, janczarzy i poddani coraz bardziej zaczynają buntować się przeciw Mustafie…

Co się wydarzy w 72 odcinku kontynuacji "Wspaniałego stulecia"?

„Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem”: streszczenie 72. Odcinka

Kösem, widząc niezadowolenie ludu z panowania Mustafy, podejmuje próbę mobilizacji ich przeciw surowemu władcy. Chce, by w dniu rozdania żołdu na tronie zasiadł książę Osman. Działania przeciw niej podejmuje Halime. Matka Mustafy wydaje rozkaz uwięzienia Kosem w jej komnacie w starym pałacu. Co więcej, do wszystkich jej synów zostają wysłani kaci… Tym razem na pomoc Mahpeyker rusza sułtanka Hümaszah, która uwalnia ją z zamknięcia. Kösem biegnie ratować ratować swoje dzieci przed śmiercią... Niedługo jednak czeka nas spory zwrot akcji. Zanim to nastąpi, zapraszamy na 72. odcinek serialu - już 12.09. w TVP 1.

Mustafa

Sułtanka Kösem online - 72. odcinek w internecie

Serial zbliża się do końca pierwszej serii, dlatego budzi coraz większe zainteresowanie. Jak się zakończy? Wszyscy fani produkcji są ciekawi i szukają odcinków "Sułtanki Kösem" w internecie. Online, na YouTube wcześniej dostępne są epizody bez polskiego tłumaczenia. Dopiero po premierze w TVP serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" dostępny jest na VOD.

Więcej: