„Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem". Co się wydarzy w 57. odcinku?

„Wspaniałe Stulecie” – odcinek 60. Safiye chce otruć sułtana! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem”.

Kolejny odcinek serialu „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem” już dziś, o 18.30 na TVP 1. Co się w nim wydarzy? Jak zwykle fani kontynuacji „Wspaniałego Stulecia” liczyć mogą na wiele emocji i niespodziewanych zwrotów wydarzeń. Serial emitowany jest w Polsce od 25 kwietnia 2016 i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem – co wydarzy się w 57. Odcinku?

Jak czytamy na stronie TVP 1, w tym odcinku sułtanka Hümaszah wysyła sułtanowi Ahmedowi piękną Yasemin. Bülbül na rozkaz Safiye każe dziewczynie podać sułtanowi truciznę. Po powrocie do seraju Mustafa, nawiedzany przez wytwór swojej wyobraźni - Pinhana, dusi nałożnicę wysłaną do niego przez matkę.

Powtórka 57. odcinka serialu „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem”

Tradycyjnie na tych, którzy nie zdążą obejrzeć kolejnego odcinka serialu, przygotowano powtórki. Każdy z epizodów emitowany jest powtórnie następnego dnia w godzinach porannych lub po południu. Powtórkę 57. odcinka będzie można oglądać 23 sierpnia o godzinie 15.55.

Do zakończenia produkcji pozostało już coraz mniej odcinków, więc przebieg akcji staje się coraz bardziej dramatyczny. Kiedy emisja ostatniego, 72 odcinka serialu „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem”? Finał serialu zaplanowany jest na 12 września 2016 – oczywiście w TVP 1.

Więcej: