Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem: odcinek 71. Kösem ukarana za pomoc Osmanowi

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem: nowy, 71. odcinek już 9 września na TVP 1. Nad Kösem krążą nieszczęścia: ma trafić do Wieży Panny pod zarzutem pomocy księciu Osmanowi.

Sułtanka Kösem w 71. odcinku serialu "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" znowu zmagać się będzie z przeciwnościami. Emisja kolejnej części tureckiej produkcji wkrótce, a teraz sprawdzamy, co się w niej wydarzy! Głowna bohaterka znowu będzie w niebezpieczeństwie. Udało jej się uniknąć pierwszego ataku skrytobójcy. Jednak on musi wykonać swój plan i da o sobie znać...

Co się wydarzy w nowym odcinku kontynuacji "Wspaniałego stulecia"?

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem": odcinek 71 – streszczenie

Wiadomo już, że Iskender żyje. Odkryła to Safiye, która chciała przenieść jego ciało w inne miejsce. Zülfikar przyznał, że nie wykonał rozkazu i nie odebrał życia jej synowi. Teraz Iskander wraca i jest gotów walczyć o władzę. Safije każe mu jednak pozostać w ukryciu. Jednocześnie Kösem ma trafić do Wieży Panny za to, że udzieliła pomocy księciu Osmanowi. Jednak to nie jedyne zagrożenie: Halime zawiera tajemniczą umowę z Safiye. Postanawiają pozbyć się sułtanki Kösem. Znowu pojawia się skrytobójca i tym razem oddaje strzał… Strzała leci w stronę Kösem.

Kösem

Kto padnie ugodzony strzałą?

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" online

Fanom serialu, którzy nie mogą oglądać go w telewizji, przypominamy, że tuż po emisji produkcja dostępna jest online – w serwisie VOD TVP. Zanim premierowy odcinek zostanie wyemitowany na TVP 1 nie ma możliwości obejrzenia go w internecie z polskimi napisami.

Sułtanka Kösem – 2 sezon w polskiej TV. Kiedy?

Do końca pierwszej serii serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" pozostało już tylko 11 odcinków. Fani serialu czekają na informację o kolejnej serii. Kiedy można się jej spodziewać w telewizji? Prawdopodobnie na początku 2017 roku i pod nieco inną nazwą - Murad IV.

Więcej: