Kosem - 2 sezon: odcinek 1. Zwiastun w wersji polskiej już online!

1. odcinek 2. sezonu serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" ma premierę w tureckiej TV 14.11. W sieci już jest dostępny zwiastun pierwszego epizodu z polskim tłumaczeniem. Zobacz, co się wydarzy w hitowej produkcji!

Turecka premiera serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" odbędzie się w poniedziałek 14 listopada. Czekają na nią tysiące fanów - także w Polsce. Na polską premierę telewizyjną przyjdzie im jeszcze poczekać, jednak w sieci już teraz dostępny jest zwiastun pierwszego odcinka produkcji z polskimi napisami.

Kosem - sezon 2: polski zwiastun

"Jestem sułtan Murad Chan, który przyodział zbroję stworzoną z okrucieństwa i surowości. Jestem jedynym władcą Imperium Osmańskiego" - mówi Murad w pierwszym odcinku 2. sezonu "Kosem". Te słowa są zapowiedzią wielkich zmian po latach rządów jego matki.

Czego się można spodziewać po premierowym epizodzie serialu? Wiemy, że sułtan nie może w pełni sprawować władzy, dopóki u jego boku będzie Kosem. Matka w jego imieniu rządziła krajem, kiedy jej syn był dzieckiem. Teraz Murad chce skupić w swoich rękach pełnię władzy, ale jego matka nie jest ku temu chętna.

Zawiązuje się grono zwolenników Murada, którzy chcą śmierci Kosem i przekazania całych rządów nowemu władcy. Czy to się im uda? Przekonamy się w pierwszym odcinku, którego przedsmak znajdziecie w linku poniżej.

Zwiastun dostępny jest na stronie internetowej grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Kiedy 2. sezon "Sułtanki Kosem" będzie w polskiej telewizji? Tego na razie nie wiadomo, jednak wszystkie odcinki z polskimi tłumaczeniami będą dostępne w internecie - na facebookowej grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: