Wspaniałe stulecie: Kösem odc. 68. i 69. sułtanka rusza na pomoc

"Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" - nowy odcinek 68. i 69., a w nich kolejne zwroty akcji: umowa Kösem i Halime zostaje zerwana a sułtanka trafia do starego pałacu. Czy jej życiu zagraża niebezpieczeństwo?

68. i 69. odcinek serialu "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" przynosi wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Zbliżamy się do końca pierwszej serii produkcji, więc rozwój wydarzeń jest coraz bardziej nieprzewidywalny. Co wydarzy się w nowych odcinkach już 6. i 7.09.?

"Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem" - odcinek 68

Po zmianie prawa dziedziczenia Kösem proponuje Halime umowę, na mocy której na tronie zamiast Osmana może zasiąść książę Mustafa. Osman nie jest z tego zadowolony i może się pogodzić z decyzją macochy...

Sułtanka Kösem - odc. 69. Kösem w niebezpieczeństwie?

Nie wszystko poszło po myśli sułtanki. Udała się do Halime z propozycją, jednak ta postanowiła zerwać zawartą umowę. Mustafa staje się niebezpiecznym władcą, więc sułtanka prosi Zülfikara, by uprowadził Osmana. Jednak niebezpieczeństwo zagraża nie tylko jemu. Wkrótce i Kösem  będzie musiała mieć się na baczności.

Wiele wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem". Odcinek 68. i 69. już 6. i 7. września o 18.30 w TVP 1. Jeśli przegapicie premiery, zawsze możecie zobaczyć je następnego dnia tuż przed 11.00., lub przeczytać wyjątkowe streszczenie od fanów serialu.

(Kösem - streszczenie) 

Więcej: