Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem: odcinek 74. Kösem spostrzega Iskendera

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem: nowy odcinek 74 – streszczenie. Osman rozpoczyna wojnę z Polską. Kösem chce zwołać tajne obrady, o czym dowiadują się Halime i Safiye. Postanawiają poinformować o tym sułtana. Co jeszcze wydarzy się w 74. odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem?

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem: odcinek 74 w TVP już 14 września. Od niedawna Osman jest na tronie. Wiele osób nie jest z tego zadowolonych – nie tylko Halime, której syn został całkowicie odseparowany od świata, ale też książę Mehmed. Oprócz tego Safije próbuje skłócić nowego sułtana z Kösem, co sprawia, że ich relacje są coraz trudniejsze.

Sułtanka Kösem: odcinek 74 – streszczenie wydarzeń

Osman dalej prowadzi wojnę z Polską; w międzyczasie rodzi mu się dziecko. Kösem chce zwołać tajne obrady, o czym dowiadują się Halime i Safiye. Postanawiają poinformować o tym sułtana. Wkrótce Kösem dostrzega w tłumie ludzi twarz Iskendera. Chce dowiedzieć się czy on naprawdę żyje. Udaje się do Zulfikara, a ten wyrusza na poszukiwania, podąża za Hümaszah. Domysla się, że ona zna prawdę. Halime nie może pogodzić się z tym, że to on jest nowym władcą, kiedy Mustafa popada w coraz większy obłęd…

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem – ile odcinków do końca serii?

Kontynuacja Wspaniałego stulecia zbliża się do końca. Fani produkcji zastanawiają się, ile odcinków liczy seria emitowana na TVP 1. W oryginalnej wersji było 30 epizodów trwających nawet dwie godziny. Telewizja Polska podzieliła je na 84 części. Emisja ostatniego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem zaplanowana jest na koniec września. Potem czeka nas kilka miesięcy przerwy. Nowy sezon powróci prawdopodobnie na początku 2017 roku jako Wspaniałe stulecie: Murad IV. Zapowiedź, zdradzająca czołówkę już jest dostępna w sieci.

Więcej: