Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem - odcinek 83. STRESZCZENIE, zdjęcia

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem. 83 odcinek - streszczenie wydarzeń. Przedostatni odcinek serii przyniesie wiele gwałtownych scen. Czeka nas śmierć Zulfikara z rąk janczarów, a także ostateczna detronizacja Osmana, który zostanie brutalnie odarty z królewskich szat na oczach tłumu!

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem. 83 odcinek - streszczenie przedostatniego epizodu. Co się wydarzy? Przedostatni odcinek serii przyniesie przede wszystkim śmierć Zulfikara z rąk janczarów oraz ostateczną detronizację Osmana, który zostanie brutalnie odarty z królewskich szat na oczach tłumu.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem - odcinek 83., streszczenie

W przedostatnim odcinku nadal trwa bunt janczarów i ludności. Do wojskowych wychodzi Zulfikar, niestety zostaje zamordowany, czego świadkiem jest Humashah. Potem janczarzy postanawiają pojmać Osmana. Z pomocą Davuda paszy wchodzą do komnaty i wywlekają go na dziedziniec. Davud pasza krzyczy do janczarów: "Rozbierzcie go, nie jest dłużej już waszym władcą!". Wtedy tłum obedrze Osmana z ubrań i pozostawiając go tylko w bieliźnie zwiąże i posadzi na koniu, by móc rzucać w niego kamieniami. Kosem wybiega na dziedziniec i widzi ciało Zulfikara. Potem dostrzega Osmana, prowadzonego przez wojskowych. Biegnie mu na pomoc. Osman znajduje schronienie.

Niespodziewanie do buntowników wybiega Mustafa - janczarzy wyglądają na zaskoczonych jego zachowaniem. Halime i Dilruba przyglądają się wszystkiemu, chcą ukryć postępujące szaleństwo mężczyzny. Janczarzy domagają się wystąpienia Mustafy. Kosem ogłasza detronizację Osmana: "Od tej chwili Mustafa Khan będzie waszym sułtanem!"

Przedostatni odcinek serialu Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem

27.09. o 18.30 w TVP 1 odbędzie się emisja przedostatniego, 83. epizodu pierwszego sezonu serialu, a dzień później zobaczymy odcinek finałowy.

Dla wszystkich fanów serialu niespodzianka jest taka, że wkrótce na pewno będzie można obejrzeć drugi sezon "Sułtanki Kosem". Nie wiadomo w tej chwili czy produkcja będzie emitowana w polskiej telewizji. Jeśli tak, "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" sezon 2. (lub jak wynikało wcześniej z nieoficjalnych informacji "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem. Murad IV") będziemy mogli oglądać na początku 2017 roku.

Póki co, 29 września odbędzie się premiera nowego tureckiego serialu: "Królowa jednej nocy".

Sułtanka Kosem - odcinek 83: zdjęcia

Pojmanie Osmana.

osman2

Upokorzony Osman.

Kosem ogłasza: "Od tej chwili Mustafa Khan będzie waszym sułtanem".

Więcej: