Tak wygląda wymiana żarówki na wieży na wysokości 600 metrów

Wymianę żarówki na wieży na wysokości 600 metrów oglądały na żywo tysiące fanów. Mrożący krew w żyłach filmik cieszył się ogromną popularnością. Zobacz materiał mrożący krew w żyłach.

Wymiana żarówek w domu to czynność, której nielubi nikt. Nie dziwne, że trudno sobie wręcz wyobrazić, jak to może wyglądać, kiedy spali się żarówka na wysokości prawie 2 tysięcy stóp - czyli ponad 600 metrów...

Wymiana elementu na tej wysokości to nie lada wyzwanie, którym zajmują się wykwalifikowani konserwatorzy-alpiniści. Samo wejście na taką wysokość może mrozić krew w żyłach, a widok z samej góry to dla niektórych pewny zawał. Wideo z wymiany żarówki na wysokości 1999 stóp pokazał na Facebooku serwis Interestinate. Zobaczcie, jak to wygląda!

Podobnych filmów w sieci jest już sporo, ale to prawdopodobnie materiał zarejestrowany na najwyższej jak do tej pory wysokości. W dole widać chmury oraz wyraźne zaokrąglenie Ziemi.

Jeśli oglądaliście tę transmisję "na żywo", to informujemy, że to już kolejna taka zagrywka serwisu Interestinate. Był to zapętlony materiał, który wielu ludzi prawdopodobnie oglądało z zapartym tchem (bo przecież widok na prawdę zapiera dech) i bez wrażenia, że to już przed chwilą było...

Podobny zabieg kilka internetowych serwisów wykonało niedawno. Pisaliśmy Wam m.in. o transmisji na żywo z kosmicznego spaceru. My tym razem nie daliśmy się nabrać - ale i tak materiał warto obejrzeć.

Bali byście się tam wejść?

Więcej: