Zabawne składanie zamówienia w McDonaldzie. „I poproszę hamburgera…” [WIDEO]

Youtuber amator podczas stania w korku słuchał popularnej piosenki Zenka Martyniuka, dzięki której wpadł na genialny i oryginalny pomysł.

Stojąc w korku, ten kierowca tak się wynudził, że aż zgłodniał. A jak można połączyć jedno z drugim? Można napisać piosenkę, dobrać do niej podkład muzyczny i zaplanować pierwszy koncert. Padło na piosenkę zespołu Akcent, który doczekał się zresztą także innego, świetnego coveru.

Utwór pt. „Przekornie głodny” zadebiutował podczas zamawiania posiłku przez youtubera.

Debiut zdecydowanie można zapisać do tych udanych. Wokalista w stylowych okularach z żółtymi oprawkami zachwycił pracowniczkę restauracji do tego stopnia, że dostał szczere oklaski i prośbę o ponowne zaśpiewanie spontanicznie napisanej piosenki.

Muzyka w McDonald’s

W Szkocji, a dokładniej w Glasgow na Argyle Street restauracja McDonald’s miała spory problem z klientami. W ciągu 14 miesięcy szkocka policja była w lokalu aż 200 razy! Restauracja otwarta jest do bardzo późnych godzin, przez co ludzie, którzy odwiedzają Fast food to głównie awanturujące się osoby pod wpływem alkoholu, które wracają z imprez. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla dzieci. W związku z zaistniałym problemem, szefowie restauracji wpadli na świetny i bardzo oryginalny pomysł.  

Więcej: