„Zakochaj się w Polsce”! Ten film to „hołd dla naszej pięknej ojczyzny”

Jak piszą autorzy filmu, Polska to najpiękniejszy kraj na świecie, a ten film ma to właśnie pokazać. Zobaczcie wspaniałą wizytówkę naszego kraju.

Pomysłodawcami projektu byli Dominika i Jacek, którzy planują podróż dookoła świata. Daty powrotu jeszcze nie znają, ale przed wyjazdem chcieli złożyć mały hołd Polsce, której piękno - według nich - nie ma sobie równych. Film pojawił się na ich kanale na YouTubie oraz na Facebooku. To jednak nie koniec, zamierzają go pokazać napotkanym w czasie podróży ludziom i udowodnić, że Polska jest po prostu piękna.

Stworzenie tego materiału wymagało od nich wielu godzin planowania, przejechania setek kilometrów i wstawania o „nieprzyzwoicie wczesnych godzinach”, ale było warto. Zobaczcie sami i zakochajcie się w Polsce!

Losy polskich podróżników możecie śledzić na ich Facebooku Szpilki na Mapie oraz na ich oficjalnej stronie internetowej. Będą tam na bieżąco informować fanów o swojej podróży. Strona powstała co prawda niedawno, ale możecie już tam poczytać o tym, jako sprzęt i dlaczego zabierają ze sobą w podróż.

Pasją Dominiki i Jacka jest również robienie zdjęć, dlatego na ich stronie znajdzie sporo fotografii z podróży które już odbyli. Para odwiedziła takie kraje, jak Zanzibar, Tanzania, Burundi, Rwanda czy Iran. Na Szpilkach na Mapie nie zabrakło również zdjęć z ich europejskich podróży.

Ich mottem jest hasło: „Droga to życie!”. Podróż dookoła świata jest ich marzeniem, ale zdają sobie sprawę z faktu, że nie będzie łatwo. Swoje cele chcą osiągnąć za pomocą determinacji i cierpliwości. Ale uważajcie, ich pasja jest bardzo zaraźliwa i inspirująca! :)

Radio ZET/MR

Więcej: