Zbigniew Boniek jeszcze swoje potrafi. Zobacz, jak prezes PZPN bawi się piłką [WIDEO]

Do prestiżowego turnieju EURO 2016 pozostało kilkadziesiąt dni. Nasi biało-czerwoni piłkarze cały czas przygotowują się do pierwszego meczu z Irlandią Północną, a prezes PZPN razem z nimi. Umiejętności, jakie prezentuje podczas jednego z treningów naszych orłów są naprawdę imponujące. 

Kiedyś doskonały piłkarz, wybitny Reprezentant Polski oraz jej były kapitan. Dziś prezes PZPN. Zbigniew Boniek nie mogący doczekać się meczu inaugurującego zmagania Polski na tegorocznym turnieju Euro 2016, postanowił zabić swój czas i wybrał się na murawę, aby pokopać piłkę. Jak widać, żonglerka nadal nie jest mu obca, a odbijanie piłki głową to dla niego chleb powszedni.

Druga legenda polskiego futbolu

Jacek Gmoch to również wielka legenda polskiej piłki nożnej. Ten ekspert piłkarski miał okazję przeżyć już prawie wszystko. Z pewnością pamięta niejedną piękną bramkę, cudowne zagrania, a smak zwycięstwa czy porażki jest mu tak dobrze znany, jak coniedzielny rosół.

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami Euro, ekspert ma jeszcze jedno, wyjątkowe i zapewne bardzo piękne dla każdego kibica biało-czerwonych marzenie

Gdzie i kiedy zobaczymy Polaków?

Kilkanaście dni temu, telewizja Polsat poinformowała, że w otwartych kanałach pokaże tylko 24 spotkania mistrzostw Europy. Natomiast wszystkie mecze, będzie można obejrzeć w płatnych pakietach: Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Na szczęście wszystkie mecze reprezentacji Polski będą transmitowane w otwartym Polsacie i w Telewizji Polskiej, która wykupiła prawa do transmisji 11 spotkań. A z kim i kiedy zagrają biało-czerwoni? Sprawdź.

Więcej: