Karmiła piersią bliźnięta. Zdjęcie tej mamy wywołało burzę [ZDJĘCIE]

Zdjęcia karmiących mam bardzo często powodują spory. Nie inaczej było w przypadku kobiety, której fotografia pojawiła się w mediach społecznościowych. 

Kobieta na zdjęciu karmi piersią bliźnięta. Jak można było się spodziewać, fotografia wywołała spore poruszenie. Pojawiły się wypowiedzi osób, którym zdjęcie bardzo się podoba. 

"

Piękne naturalne zdjęcie. Chciałabym mieć taką pamiątkę, jak karmiłam swoje córki - napisała niamhconnollymua. "

Są również internauci, którym ten widok bardzo przeszkadza. 

"

To obrzydliwe. Nigdy więcej karmiących matek w miejscach publicznych. Proszę nie karmcie dzieci na oczach wszystkich - napisał don_rich88.

"

Zdjęcie zostało polubione ponad 16 tys. razy i doczekało się ponad 700 komentarzy

Fotograf, który robił to zdjęcie, jest dość kontrowersyjnym artystą. Na swoim profilu na Instagramie publikuje bardzo często fotografie, które wywołują gorące dyskusje. 

Zbyt intymne zdjęcia?

To nie pierwszy raz, kiedy zdjęcie karmiącej matki wywołało ogromną burzę w internecie. Za każdym razem internauci spierają się o sens pokazywania takich fotografii w mediach społecznościowych. Zagorzałą dyskusję wywołał obrazek czarnoskórej matki karmiącej dwójkę swoich dzieci. Hejterzy wypomnieli kobiecie tuszę, kolor skóry i rozmiar biustu. 

Youtuber Joey Salads postanowił przyjrzeć się bliżej temu problemowi. Zorganizował w Nowym Jorku eksperyment, w którym wzięła udział młoda mama z niemowlęciem. Ku zaskoczeniu aktorów, ludzie chętnie wyrażali swoją opinię na ten temat. Głos zabrali przedstawiciele obu płci. Większości nie podobał się ten widok.

Radio ZET/MB

Więcej: