„Zjednoczone stany miłości". Gwiazdorska premiera w Warszawie

Na premierze filmu „Zjednoczone stany miłości" nie zabrakło największych gwiazd polskiego kina. Pojawiły się oczywiście aktorki grające w produkcji – Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz i Dorota Kolak.

W Warszawie odbyła się premiera długo oczekiwanego filmu „Zjednoczone Stany Miłości". Obraz opowiada o historiach czterech kobiet przeżywających miłość niemożliwą.

Agata (Julia Kijowska), młoda matka uwięziona w pozbawionym namiętności małżeństwie, szuka ucieczki w związku z góry skazanym na porażkę. Renata (Dorota Kolak) jest nauczycielką zafascynowaną swoją młodszą sąsiadką – Marzeną (Marta Nieradkiewicz), której mąż wyjechał do pracy na Zachód. Siostra Marzeny, Iza (Magdalena Cielecka), jest dyrektorką szkoły i kochanką ojca jednej z uczennic. Reżyserem dzieła nagrodzonego na Berlinale Srebrnym Niedźwiedziem jest Tomasz Wasilewski, reżyser ,,Płynących Wieżowców" .

„Zjednoczone Stany Miłości" do kin w całej Polsce trafią już 29 lipca. Zobaczcie, kto pojawił się na premierze filmu w Warszawie.