Granat zmiażdżony przez prasę? Ten efekt trzeba zobaczyć [WIDEO]

Ile razy zastanawialiście się nad tym, co by się stało, kiedy pod hydrauliczną prasą znalazłby się np. granat, piłka, a może kask motocyklowy? Ciekawość ludzka nie zna granic, a ten YouTuber jest mistrzem w jej zaspokajaniu.

Oryginalny pomysł, czyli hydrauliczna prasa, bezpieczne miejsce do eksperymentowania i odpowiednia rzecz, którą od zawsze chcieliśmy zmiażdżyć.

YouTuber na swoim kanale pokazuje, jak miażdży przeróżne przedmioty. Naboje, kłódki, termosy... Jest tego naprawdę sporo.

Na pierwszy ogień poszedł granat, a konkretniej jego dwa różne rodzaje. Jesteście ciekawi, co się z nimi stało?

Drugim przedmiotem, który został poddany działaniu prasy hydraulicznej, jest piłka, a w zasadzie 9 rodzajów piłek. Począwszy od golfowej, skończywszy na tej do bilardu. Efekt naprawdę robi wrażenie!

A jak zachowuje się kask motocyklowy przy spotkaniu z taką maszyną?

Eksperymentów ciąg dalszy…

Eksperymentować podobno można ze wszystkim i na wszystkim. Ten eksperyment brytyjskiego dziennikarza BBC nie dość, że nie udał się do końca, to jeszcze wywołał sporo kontrowersji. Mężczyzna postanowił dowiedzieć się, jak smakuje ludzkie mięso. I żeby móc to sprawdzić, Brytyjczyk mógł skorzystać tylko z własnej tkanki… Greg Foot podjął naprawdę męską decyzję i do eksperymentu posłużył mu jego własny fragment mięśnia

Czy potrafisz patrzeć w oczy bliskiej Ci osobie?

Popularny YouTuber, Reżyser Życia przeprowadził bardzo ciekawy eksperyment. Postanowił posadzić naprzeciwko siebie pary bliskich sobie osób, których zadaniem było patrzenie sobie prosto i głęboko w oczy przez 5 minut.

Eksperyment wywołał u uczestników spore emocje oraz zmusił do przemyśleń. Niby takie proste zadanie, a jednak badani byli niesamowicie zaskoczeni, tym co przeżyli.

Więcej: