Kilka ciekawych i zaskakujących trików z wyszukiwarki Google

Wyszukiwarka internetowa Google, która została stworzona przez amerykańską spółkę Google Inc. Jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką na całym świecie. Korzysta z niej chyba każdy i wszyscy doskonale wiemy, jak wygląda, jakie ma barwy i przede wszystkim, jak z niej korzystać. Ale czy na pewno znamy ją na tyle dobrze i śmiało możemy stwierdzić, że wiemy o niej wszystko?

Dzięki wyszukiwarce Google dzisiejszy świat jest o wiele łatwiejszy. Możemy sprawdzić wszystko. Począwszy od tego, gdzie znajduje się najbliższy salon fryzjerski, a skończywszy na przenosinach się w dowolne miejsce na świecie dzięki Google Maps.

Postanowiliśmy pokazać Wam kilka ciekawych i zaskakujących trików Googla.

1. Tajemnicza budka w Google Maps

A jak ją odkryć? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce 236 Earls Court Road, następnie wejdziesz do Google Maps i skorzystasz z opcji Street View. Kiedy znajdziesz się już na podanej ulicy, rozejrzyj się odkładnie dookoła i znajdź ciemno niebieską budkę. Jak już ją odnajdziesz to po prostu w nią kliknij. I jak? Dziwna ta budka, prawda? :)

2. Popsucie monitora

Bardzo prosty trik, który może wywołać zakłopotanie, bo kiedy w wyszukiwarce wpiszemy „askew”, to Google się przechyla, a wszystko wygląda to tak, jakby popsuł nam się monitor. Najzwyczajniej w świecie możemy pomyśleć, że coś się nam zepsuło.

3. Gra

„Atari Breakout” to gra w która możemy zagrać w naszej wyszukiwarce. A jak to zrobić? Nic prostszego. Wystarczy tylko wpisać „Atari breakout”, a następnie kliknąć w zakładkę Grafika. Miłej zabawy! :)

4. Rzut monetą

Ile razy zdarzyło Ci się stanąć przed podjęciem bardzo trudnej decyzji i było Ci z tego powodu bardzo ciężko? Teraz dzięki temu trikowi będziesz mógł wszystkie ciężkie decyzje rozstrzygnąć przy pomocy wirtualnego rzutu monetą. Wpisz w Google „Flip a coin” i niech los zadecyduje za Ciebie.

5. Gdzie jest Chuck Norris?

Kiedy siedzimy sobie w domu, kompletnie się nudząc i pomyślimy sobie o Chucku Norrisie, a dokładniej o tym, gdzie amerykański aktor obecnie się znajduje, to możemy zapytać o to Googla. Trzeba w wyszukiwarce wpisać „find chuck norris” i następnie kliknąć na szczęśliwy traf. Wiecie już, gdzie jest Chuck?

6. Kolejna gra od Google

Google zdecydowanie dba o nasz wolny czas i proponuję nam kolejną grę w którą możemy zagrać w popularnej wyszukiwarce. W Google trzeba tylko wpisać „Zerg Rush” i zniszczyć spadające literki O.

7. Beatbox Googla

Wchodzimy w naszego ukochanego googla, wybieramy opcję tłumaczenie i ustawiamy je z jezyka niemieckiego na język angielski, po czym wklejamy taki tekst: pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak zasiąść wygodnie i wsłuchać się w Beatbox od Googla. Podoba się Wam? :)

Więcej: