Żony Hollywood: Eva kupiła samochód za milion. „Tani"

„Żony Hollywood" to jedna z najgłośniejszych produkcji TVN ostatnich czasów. W nowym sezonie nie brakuje bohaterek na miarę Evy Haliny Rich czy Katarzyny Wołejnio.

Jedna z nich – Eva D'Angelo – wybrała się razem z mężem do salonu samochodowego. Zdecydowała się na taki w jasnych barwach. – Dosyć już mam tych ciemnych kolorów: czarny, jakiś siwy, teraz czas na jasny kolor! – powiedziała. – Jak zobaczyłam taki złotawy kolor i w środku taki kremowy... O Boże, on by tak pasował do tego domu, bo ten dom jest tak wykończony – dodała bohaterka z nadzieją, że mąż kupi jej samochód.

Program telewizyjny na najbliższe dni

– Ale on ma tylko dwa miejsca – zaprotestował ukochany.

– No i co z tego? Nie mamy dzieci, nie muszę ich odwozić do szkoły. Jak zobaczyłam ten samochód w kolorze white sand i to kremowe wnętrze to pomyślałam, że będzie pasował do domu, bo też jest w takich kolorach urządzony. Ale cacko! – zachwyciła się autem.

Eva na szczęście może liczyć na miłość męża, który postanowił sprezentować jej upragniony samochód. Bohaterka wybrała bentleya continental za 236 tysięcy dolarów, czyli prawie milion złotych.

Eva D’Angelo zajmuje się na co dzień psem swojej córki. Czworonożny pupil żyje w tej rodzinie po królewsku. 

„Żony Hollywood" można oglądać w poniedziałki o godzinie 22.30 w TVN.

RadioZET.pl/SI