Zwierzęta i ludzie - zamiana miejsc. Jakby to było? Szokujące rysunki [GALERIA]

Meksykański rysownik Ernesto Chavana stworzył bardzo poruszające rysunki. Momentami są one śmieszne, jednak skłaniają do głębszego zastanowienia się. 

Ernesto Chavana zastosował pewien chwyt, a mianowicie zamienił miejscami ludzi i zwierzęta. Na jego pracach widać m.in. królika, który ma zawieszoną ludzką nogę na szyi lub szczury, które eksperymentują na człowieku. Rysunki naprawdę skłaniają do myślenia. 

Prace, które Ernesto Chavana opublikował na swoim Facebooku, zostały udostępnione w pięć dni ponad 335 tys. razy

Weganizm jest dobry

Te rysunki wzbudziłyby dużo emocji w małym chłopcu, który postanowił już wcześniej zostać wegetarianinem. Malec na nagraniu dyskutuje ze swoją mamą na temat jedzenia zwierząt. Zadaje bardzo szczegółowe pytania, na które mama musiała odpowiedzieć szczerze. Wszystko zaczęło się od banalnego pytania o ośmiornicę. Dyskusja kończy się bardzo dojrzałym podsumowaniem chłopca.

PETA również bardzo aktywnie namawia do zrezygnowania z mięsnej diety. Jeden ze spotów, który przygotowała organizacja, nie spodobał się jednak stacji CBS, która miała go wyemitować. Okazał się po prostu zbyt kontrowersyjny. W klipie widzimy dwie pary, które uprawiają seks. Jedna z nich reprezentuje osoby jedzące mięso, a druga wegan. Zobaczcie, czym się różnią [+18].

Czy poruszyły Was te rysunki?

Radio ZET/MB

Więcej: