Candy Crush doczekało się własnego programu telewizyjnego

Tak, dobrze czytacie - ta prosta i całkiem zabawna gra doczekała się własnego programu w telewizji.

Amerykańska stacja CBS od 9 lipca rozpocznie emisję programu rozrywkowego, opartego na grze "Candy Crush Saga". Całość będzie polegać na walce dwu-osobowych zespołów w dużą wersję gry Candy Crush.

Uważasz, że przeniesienie gry na program TV to dobry pomysł?

W programie zawodnicy będą brali udział w grze, wymagającej wykorzystania zarówno siły fizycznej, jak i sprytu. Candy Crush zostanie bowiem przeniesione na wielkoformatową planszę do gry, na której zawodnicy, w kilku rundach, stoczą pojedynek o tytuł zwycięzcy.

O ile całość przeniesienia gry polegającej na przesuwaniu różnokolorowych klocków, tak by ułożyły wzór 3 lub więcej, na format telewizyjny, wydaje się naprawdę dziwnym pomysłem - tak nie można odmówić popularności samej grze. Kto wie, być może z tego powstanie naprawdę zabawny format, dający wiele frajdy zarówno uczestnikom, jak i telewidzom. Jak na razie CBS nie podało więcej informacji na temat programu.

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z grą Candy Crush Saga lub chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat gry - zapraszamy do przeczytania naszego krótkiego poradnika.

RadioZET.pl/AM

Grałeś w grę z serii Candy Crush Saga?

Więcej: