Najbardziej oryginalne ogłoszenie sprzedaży auta w polskiej sieci?

Jeśli masz problem ze sprzedażą samochodu, możesz postawić sobie za wzór do naśladowania ogłoszenie Magdy, szukającej kupca na Forda Fiestę Mk6.

Kobieta nie dość, że dała upust swoim umiejętnościom graficznym, to na dodatek kreatywność przelała na wirtualny papier za pomocą klawiatury. Do kwestii sprzedaży samochodu podeszła w nietypowy sposób. Zamiast sucho wymieniać nudne fakty, opisała całość w formie ciekawej historii. Historii przyjaciółek.

Piąte pokolenie Forda Fiesty (Mk6), noszące to samo imię i nazwisko, co przodek z 1976 roku, ujrzało świat po raz pierwszy w 2002 roku, przy czym rzeczony egzemplarz pochodzi z 2003. Niesie ze sobą spory – zaś pozytywny – bagaż emocjonalny, wyrażany w 227 680 kilometrach przebiegu. Właścicielka zapewnia, że serce tej „gorącej romantyczki” bije jeszcze mocniej, co jest zasługą nowego akumulatora.

Za jedyną wadę uznać można nałóg „Fiestacza”, jakim są wyścigi. Bo w końcu kto miałby za złe fakt, że ma poturbowany zderzak – to podobno dzieło samego „Thora z Avengersów”. Przyszły właściciel z pewnością będzie mógł pochwalić się bogatą historią swojego egzemplarza, pokazując niedowiarkom zdjęcia:

Właścicielka wspomniała, że paru potencjalnych kupców na poważnie rozważa wejście w ten „związek”, jednak Magda nie chce podejmować chaotycznej decyzji.

Sami sprawdźcie ogłoszenie i spróbujcie swojego szczęścia.

RadioZET/otomoto.pl/MS

Więcej: