Gry w Messengerze dostępne w Polsce

Instant Games - zestaw gier, w których można rywalizować ze znajomymi bezpośrednio z poziomu Messengera - został zademonstrowany przez Facebooka w listopadzie 2016 roku. Po miesiącach czekania w błyskawicznie dostępne tytuły można zagrać także w Polsce.

Opcja została wprowadzona bez specjalnych fanfar i zapowiedzi - po prostu w aplikacji zaczęła pojawiać się polskim użytkownikom ikonka kontrolera do gier. Po kliknięciu na nią otrzymamy spis tytułów, w które można zagrać i sprawdzić, jak nasze wyniki wyglądają w porównaniu do osiągów znajomych.

Messenger automatycznie prowadzi listę high score, porównując rozgrywki prowadzone przez zaproszonych do rywalizacji graczy.

Początkowo Instant Games zawierało 17 gier - Facebookowi udało się zebrać kolekcję zarówno tytułów nowych, jak i starych ale jarych pozycji retro.

Miłośników tych ostatnich tytułów zapewne ucieszy fakt, że na platformie Instant Games pojawił się znany ze starszych telefonów Nokii wąż - umieszczono go tam przy okazji premiery nowej Nokii 3310. Teraz w słynnego Snake'a można zagrać na każdym smartfonie i przy okazji porównać swoje wyniki ze znajomymi.

Macie już dostęp do Instant Games?

RadioZET.pl/MT