Jak dyskretnie prowadzić rozmowę przez telefon? "Hushme" na ratunek

Urządzenie "Hushme" może być interesującym produktem, jeśli często prowadzimy rozmowy w miejscach publicznych, a nie chcemy przeszkadzać ludziom dokoła lub nie chcemy, by słyszeli, o czym rozmawiamy.

Urządzenie ma za zadanie wytłumienie naszego głosu, dzięki zamknięciu go w specjalnej komorze zastosowanej w oprawie Hushme. Wbudowany mikrofon pozwala jednak na przechwytywanie tego, co mówimy, by przekazać to do telefonu. Z urządzeniem automatycznie otrzymamy też słuchawki, więc można śmiało nazwać Hushme kompletnym headsetem do prowadzenia prywatnych rozmów.

Mimo pomysłowości przedsięwzięcia, nie możemy dojść do siebie po tym, jak zobaczyliśmy, jak urządzenie działa w akcji - twórcy muszą trochę popracować nad jego wyglądem, bo obecnie każda osoba, która używa Hushme, wygląda niczym Bane z ostatniego Batmana lub ktoś, kto zapomniał zdjąć gadżetu erotycznego inspirowanego 50 twarzami Grey'a.

Project o zabawnej nazwie "Hushme" ("ucisz mnie"), kiedy już ukaże się na rynku, ma kosztować w przedziale 150-250 dolarów, lecz twórcy jeszcze nie posiadają finalnej informacji w tym temacie. Jeszcze w tym roku ma ruszyć kampania w serwisie kickstarter, zbierająca środki na możliwość zrealizowania tego projektu.

Zdarza Ci się, byś nie chciał żeby inne osoby słyszały Twojej rozmowy przez telefon?

RadioZet.pl/AM

Więcej: