Mass Effect: Andromeda z datą premiery - sprawdź, kiedy wziąć urlop

To już oficjalne! Kolejna część niesamowitej space opery Mass Effect ukaże się na sklepowych półkach już pod koniec marca.

Mass Effect: Andromeda - data premiery w Polsce

Mass Effect: Andromeda otrzymał oficjalną datę premiery. Kolejny hit studia BioWare zadebiutuje w Polsce już 23 marca (czwartek) 2017 roku na PC, Playstation 4, Playstation 4 Pro i Xboxie One.

Stany Zjednoczone otrzymają tytuł 2 dni wcześniej - 21 marca (wtorek).

Mass Effect: Andromeda - nowy gameplay

Dodatkowo poniżej możecie zobaczyć zupełnie nowy materiał z rozgrywki prosto z wersji PC (mimo konsolowych kontrolek na ekranie - materiał został nagrany z wykorzystaniem pada).

By osiągnąć taki poziom graficzny, będziecie musieli jednak wyposażyć się w całkiem solidną kartę graficzną - materiał został nagrany przy wykorzystaniu karty NVIDIA GeForce GTX1080.

Warto puścić ten materiał na słuchawkach albo głośno rozkręconych głośnikach - warstwa dźwiękowa robi w nim piorunujące wrażenie! Jest to zasługa zupełnie nowego silnika FrostBite 3 (tak samo jak fantastyczna oprawa graficzna), na którym powstaje gra. To autorski silnik studia DICE, które użycza go innym produkcjom wydawanym przez Electronic Arts - np. Battlefield 1, Mirror's Edge: Catalyst i FIFA 17.

Mass Effect: Andromeda - historia

W Mass Effect: Andromeda nie będziemy już kierować dokonaniami Sheparda. Zamiast tego wcielimy się w jedno z rodzeństwa Ryder i będziemy eksplorować galaktykę Andromedy. Czas akcji osadzony jest mniej więcej w czasie akcji oryginalnej trylogii, stąd mniej więcej podobny arsenał do wyposażenia przez naszego bohatera, jak i jego towarzyszy. Spotkamy za to zupełnie nowych przeciwników, a także otrzymamy możliwość zwiedzania niesamowitych, nieodkrytych wcześniej przez człowieka planet i zakątków galaktyki.

Czekasz na Mass Effect: Andromeda?

RadioZet.pl/AM

Więcej: