Zapomniał gdzie zaparkował. Znalazł auto po 6 miesiącach

Fan zespołu Stone Roses miał problem z dojazdem na koncert ulubionego zespołu, odbywający się w Manchesterze na obiekcie Etihad Stadium. Postanowił więc pożyczyć samochód od swojego znajomego.

Po koncercie Chester wrócił na wielopoziomowy parking, próbując odnaleźć pożyczone BMW. Bezskutecznie. Nim zakończył swoje poszukiwania minęło aż 5 dni! Następnie udał się do odpowiednich służb z zapytaniem czy przypadkowo nie odholowano jego pojazdu. Po usłyszeniu przeczącej odpowiedzi, niechlubny bohater tej historii postanowił zwrócić się do policji z prośbą o pomoc w odnalezieniu zgubionego lub skradzionego samochodu.

Pół roku później, tuż przed końcem 2016 roku, funkcjonariusze skontaktowali się z mężczyzną, informując o odnalezieniu auta, które przez cały czas było zaparkowane pod Etihad Stadium, o czym wspomniał Phil Spurgeon z GMP City Centre:

"

Oficerowie odnaleźli zagubiony pojazd na wielopoziomowym parkingu. Ustalili, że samochód wyprodukowany przez niemieckiego producenta został zaparkowany przez osobę użytkującą pojazd, która zwyczajnie zapomniała o tym, gdzie go pozostawiła. Kierowca spędził 5 dni szukając auta na parkingu. "

Właściciel garażu, w którym zaparkowano pojazd oszacował, że niesforny kierowca będzie musiał uiścić za niego opłatę rzędu 25 000 zł!

RadioZET/MS

Więcej: