Podrasowany Polonez spuścił łomot Mercedesowi

Mercedesy i Polonezy dzieli istna przepaść. Gdyby wystawić reprezentantów obu marek do walki, byłoby to starcie Dawida z Goliatem.

Nowoczesny Mercedes kontra czerwony Polonez, którego wygląd niespecjalnie odbiega jakkolwiek od oryginału. Na kogo byście postawili wszystkie miedziaki? Rozsądek sugeruje, że jedynym słusznym wyborem jest niemiecki samochód.

Osoba jadąca Mercedesem nagrała zdumiewające możliwości Poloneza, który przymierzał się do wyprzedzania. Gdy tylko kierowca dostrzegł, że dysponuje wystarczająco dużą ilością miejsca, zredukował bieg. I właśnie wtedy do uszu osób znajdujących się nieopodal, dotarł całkiem donośny skowyt silnika. Poza nietuzinkową ścieżką dźwiękową świadków zaskoczyć mogła również niebywała łatwość, z jaką polski samochód nabierał prędkości:

Internauci zwracają uwagę na to, że obaj kierowcy popisali się brakiem wyobraźni, łamiąc przepisy ruchu drogowego, mocno przekraczając prędkość (osiągając nawet 200 km/h), przez co stwarzali spore zagrożenie w ruchu drogowym. Niezależnie od tego, jak mocnym silnikiem dysponuje nasz pojazd, zawsze powinniśmy przestrzegać panujące na drogach zasady.

RadioZET/MS

Spodziewaliście się tego?

Więcej: