Może tak danie z iPada? W restauracji Quince to możliwe!

W uhonorowanej trzema gwiazdkami Michelina restauracji Quince, będziecie mogli otrzymać potrawę podaną na tablecie. No bo w sumie czemu, prócz najedzenia żołądka, nie wypełnić też duszy doznaniami wizualno-duchowymi?

Szef kuchni restauracji Quince, znajdującej się w San Francisco - Michael Tusk postanowił podawać swoje najbardziej pokazowe dania na iPadach. Pod jedzeniem znajduje się urządzenie elektroniczne wyświetlające specjalnie dopasowany do danego dania film.

Oczywiście klienci dokonujący konsumpcji nie muszą sztućcami rysować po ekranie urządzenia. Na ekran iPada położona jest specjalna warstwa wymiennych podkładek, które zabezpieczają urządzenia od porysowania się, a także stanowią bezpieczną i higieniczną warstwę dla serwowanych potraw. Sposób, w jaki nakładane jest danie, możecie zobaczyć w poniższym materiale.

Na filmie możecie zobaczyć danie, w którego skład wchodzą trufle, a więc na ekranie "talerza" wyświetlany jest film, na którym pies szuka trufli.

Aktualnie restauracja posiada na swoim wyposażeniu 20 iPadów, które spełniają role talerzy. Wybralibyście się na taki posiłek do Quince?

Zjadłbyś tak podane danie?

RadioZet.pl/AM

Więcej: