Scenariusz filmu na podstawie gry Uncharted gotowy. Będzie hit?

Uncharted to seria gier stworzonych przez studio Naughty Dog (The Last of Us, Crash Bandicoot, Jak & Daxter). Historia Nathana Drake'a - poszukiwacza przygód w końcu może doczekać się filmowej adaptacji. 

Historia filmu Uncharted do tej pory przebiegała niczym jazda rollercoasterem - raz na górze, raz na dole. Produkcja kilka razy zmieniała reżysera i scenarzystę. Po kilku latach przekładania, odkładania i wymiany potencjalnych twórców firma Sony mogła właśnie znaleźć idealny zespół kreatywny, który stanie za produkcją tej epickiej, kinowej przygody.

Zapewne głównym problem przy takiej produkcji jak Uncharted, jest fakt, że sama gra wygląda znacznie lepiej niż większość hollywoodzkich produkcji. Niesamowite zwroty akcji, filmowe przerywniki i ujęcia kamery połączone z dużą głębią i bogatą historią bohaterów sprawiły, że powstały aż 4 wysokobudżetowe produkcje, które otrzymywały niezliczoną ilość nagród za najlepszą grę akcji, historię w grach i tytuły gry roku.

Na swoim profilu na instagramie Joe Carnahan wrzucił zdjęcie przedstawiające stronę tytułową filmu Uncharted. Twórca pracował wcześniej nad takimi produkcjami jak serial Czarna lista (The Blacklist), a także był reżyserem filmu Drużyna A (The A-Team) z 2010 roku.

Ponadto wcześniej opublikował status "Fani serii Uncharted. Oddychajcie spokojnie. Obiecuję. Zajmę się tym. #NathanDrake".

Czy tym razem historia produkcji filmu na podstawie jednego z największych hitów growych ostatniego dziesięciolecia? Film miałby zadebiutować w 2018 roku.

Grałeś w gry z serii Uncharted?

RadioZet.pl/AM

Więcej: