W końcu porządny smartfon z topowymi parametrami i pancerną budową

Zwykle dostępne na rynku "pancerne" smartfony nie mogły pochwalić się topową specyfikacją. 

Marka AGM, działająca na rynku od ponad 8 lat zajmuje się przede wszystkim tworzeniem specjalistycznych, pancernych telefonów. Te urządzenia o wzmocnionej konstrukcji, które są w stanie przetrwać znacznie cięższe warunki zwykle wyposażone były w przeciętne parametry. Na naszym rynku, wprawdzie nie ma urządzeń firmy AGM, lecz być może kojarzycie podobne konstrukcje od firm Kruger & Matz lub myPhone Hammer.

Co ma wyróżniać AGM X2, że o nim wspominamy? Otóż będzie to pierwszy smartfon tego typu, posiadający podzespoły godne prawdziwego flagowca. Nie dość, że ma zostać wyposażony w najnowszy i najwydajniejszy układ Snapdragon 835, o który wręcz walczą tacy producenci jak Samsung i LG dla swoich flagowych rozwiązań, to również producent zdecydował się na wyposażenie go w aż 8 GB pamięci RAM.

To również niesamowicie duża bateria o pojemności 6000 mAh (czyli około dwukrotnie więcej niż w topowych rozwiązaniach popularnych marek), 256GB pamięci wewnętrznej, a także oczywiście konstrukcja, która jest odporna na kurz i wodę. Urządzenie spełnia standard IP68, co oznacza, że jest w stanie przetrwać zanurzenie na głębokości 1,5 metra pod wodą przez 30 minut.

Byłbyś zainteresowany pancerym smartfonem gdyby posiadał lepszą specyfikację?

Jeżeli producent AGM X2, zdecyduje się na zachowanie podobnego poziomu ceny, jak w przypadku pierwszego urządzenia, to za ok. 480$ (ok. 2000zł) już w połowie tego roku, będziemy mogli zgarnąć nie tylko topowe parametry, ale i super wytrzymały smartfon. Gdyby tylko urządzenia tej marki trafiły do Polski, to były hit murowany. W przeciwnym razie entuzjaści tego typu smartfonów, będą musieli urządzenie sprowadzić zza granicy.

RadioZet.pl/AM

Więcej: