Pogoda na długi weekend listopadowy 11-13.11. Będzie zimno!

Prognoza pogody na długi weekend listopadowy. Synoptycy zapowiadają niskie temperatury i śnieg. Wybierasz się na wycieczkę? Sprawdź, gdzie spadnie śnieg i jaka aura zapowiada się na nadchodzący koniec tygodnia.

Jaka będzie pogoda w długi weekend listopadowy - zastanawiają się wszyscy, którzy już zaplanowali sobie wyjazdy na kilka dni odpoczynku. Wybierasz się w góry albo na Mazury? Sprawdź, jaka będzie aura i jak przygotować się do wyjazdu!

Prognoza pogody na 11 listopada

Piątek 11 listopada będzie pochmurny w wielu miejscach kraju. Na Podlasiu i w centralnej Polsce spodziewać się można opadów śniegu. Będzie coraz chłodniej. Kilka ostatnich dni jest już zdecydowanie chłodniejsze, jednak w długi weekend jeszcze bardziej odczujemy spadek temperatur. warto ze sobą zabrać ciepłą czapkę i szalik. W ciągu dnia temepratura wynosić będzie kilka stopni - w niektórych rejonach Polski pojawią się przymrozki. Na Suwalszczyźnie spodziewać się można -1 stopnia na termometrze. Na Podkarpaciu będzie do 3 stopni. Na szczęście wiatr nie będzie nam zbyt dokuczał.

Prognoza na 12-13 listopada

Sobota będzie kolejnym dość pochmurnym dniem i także przyniesie opady śniegu. Białego puchu spodziewać się można na Podkarpaciu. Tam będzie najchłodniej,zaledwie 0 stopni Celsjusza - informuje TVN Meteo. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - do 3 stopni. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z różnych stron, co nie powinno utrudniać weekendowych spacerów.

Na szczęście po 2. pochmurnych dniach weekendu czeka nas także trochę Słońca. W niedzielę w całym kraju ma być słonecznie i bez opadów. Mimo to nadal zimno - utrzymają się temperatury z ostatnich dni i nie należy spodziewać się już, że będzie cieplej. Pamiętajmy, by na wieczorne, późne spacery, ubrać się jeszcze cieplej. Może być nawet 5 stopni mrozu.

Jak dobrze znasz państwa i ich stolice?

Rozwiąż QUIZ
Flagi państw świata
Więcej: