Bartłomiej Misiewicz wrócił na studia. Na uczelnię Rydzyka?

Zawieszony w obowiązkach rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz powrócił na studia. - Pan Bartłomiej Misiewicz rozpoczyna rok akademicki, kończy studia. Jeżeli będzie miał jeszcze czas na pracę, to będzie ją kontynuował - poinformował minister Antoni Macierewicz w rozmowie z TVP.

Jak informuje dziennik "Fakt", Bartłomiej Misiewicz rozpoczął studia w Wyższej Szkole Medialnej w Toruniu. W minioną sobotę uczestniczył w oficjalnej inauguracji roku akademickiego na uczelni ojca Rydzyka, gdzie wykład na temat bezpieczeństwa światowego wygłosił szef MON Antoni Macierewicz. Bartłomiej Misiewicz jest obecnie na trzecim roku studiów licencjackich.

Jak w ubiegłym tygodniu informowało Radio ZET, Bartłomiej Misiewicz pojawia się od niedawna z powrotem w siedzibie resortu obrony przy ul. Klonowej. Poprowadził też odprawę dla oficerów na temat szkolenia Obrony Terytorialnej.

"Informujemy, że zajmuje Bartłomiej Misiewicz zajmuje się w Gabinecie Politycznym MON analizą dezinformacji medialnych, wymierzonych w bezpieczeństwo państwa" – poinformował resort obrony.

Radio ZET/Fakt/MT

Więcej: