Adam Z. z zarzutami. Rutkowski: Kolega Ewy Tylman opętany satanizmem?

Kolega Ewy Tylman usłyszał zarzuty - informuje poznańska reporterka Radia ZET. Prokuratura nie zdradza jednak, jak one brzmią. Nową, szokującą, hipotezę dotyczącą tej sprawy podsuwa za to pracujący bez licencji detektyw Krzysztof Rutkowski.

Ludzie pracujący w biurze Rutkowskiego prześwietlają internetową przeszłość Adama Z., znanego też jako „mężczyzna w niebieskiej kurtce”.

W internecie znaleziono między innymi zdjęcie kolegi Ewy Tylman, który wykonuje znak szatana i pozuje w bluzce z starogermańskim kozłem ofiarnym.

Na tej podstawie Rutkowski wywnioskował, że należy brać pod uwagę hipotezę, według której Adam Z. mógł złożyć Ewę Tylman w ofierze tuż przed pełnią księżyca. Miałaby to być symboliczna zemsta biblijnego Adama na Ewie za wypędzenie z raju.

„Trzeba natychmiast zbadać osobowość i fascynacje zatrzymanego Adama Z. Może być to człowiek chory, opętany satanizmem i w jego umyśle mógł się zrodzić chory plan” - pisze na Facebooku kontrowersyjny detektyw.

Rutkowski dodaje, że Z. fascynuje się okultyzmem, a liczby 23 i 11 (Tylman zniknęła 23 listopada) są liczbami okultystycznymi.

Radio ZET/ŁS

Więcej: