Sprawa Ewy Tylman. Rodzina poszukuje dobrego hakera [+NOWE ZDJĘCIA]

Rodzina Ewy Tylman na własną rękę próbuje rozwikłać sprawę zaginięcia 26-latki, która zaginęła pod koniec listopada w Poznaniu. Najnowszy trop w prywatnym śledztwie wskazuje na to, że kluczem do rozwiązania zagadki Ewy Tylman może być dostanie się do jej komputera.

Członkowie rodziny Ewy Tylman przyznają, że wciąż zbierają materiały pozwalające na znalezienie zaginionej. Nad powszechnie znanymi filmami i zdjęciami z monitoringu pracują już eksperci, próbujący rzucić nowe światło na tę sprawę.

Na tym jednak nie koniec. Jak czytamy na Facebooku „Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman”, w grę może wchodzić nawet cybeprzestępczość. Właśnie dlatego rodzina poszukuje osoby „o dobrych umiejętnościach hakerskich”.

WSZYSTKO O SPRAWIE EWY TYLMAN - czytaj na radiozet.pl

Laptop Ewy Tylman - jak zaznacza rodzina - „musi zostać opracowany pod pewnym kątem”.

Dodatkowym problemem jest to, że do rodziny zgłaszają się prowokatorzy i oszuści, którzy deklarują pomoc, a w rzeczywistości tylko marnują cenny czas.

Nowe zdjęcia Ewy Tylman

Rodzina opublikowała w internecie najnowsze zdjęcia Ewy Tylman z dnia zaginięcia. Ten ruch ma rozwiać wątpliwości, jak dokładnie kobieta była ubrana - na monitoringu nie było to dobrze widoczne.

„Jeśli ktoś zna te ubrania, to jak najbardziej będą to informacje przydatne policji i nam również” - zaznaczają członkowie rodziny Ewy Tylman.

Radio ZET/ŁS

Więcej: