Poszukiwany mężczyzna ukrył się w ... zmywarce [WIDEO]

W nietypowym miejscu został zatrzymany przez głogowskich policjantów 30-letni mężczyzna. Poszukiwany podczas ucieczki wtargnął do przypadkowego mieszkania i ukrył się w ... zmywarce do naczyń. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. 30 – letni mieszkaniec Głogowa był również poszukiwany w związku z podejrzeniem kradzieży krzewów o wartości 15 tys. zł. Prowadzone są też przeciwko niemu postępowania o kradzież samochodu, motocykla, rowerów oraz o pobicie.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Gdy funkcjonariusze tam się pojawili, mężczyzna nie reagował na wezwania do otworzenia drzwi. Kiedy rozpoczęto wejście siłowe, 30 – latek próbując uciec zeskoczył z drugiego piętra budynku na balkon pierwszego piętra i wybijając szybę, wdarł się do przypadkowego mieszkania.
Tam zabarykadował się.

Gdy policjanci weszli do mieszkania, znaleźli mężczyznę ukrytego w zmywarce do naczyń.

W chwili zatrzymania poszukiwany był trzeźwy. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty nie tylko kradzieży krzewów, ale też uszkodzenia mienia w mieszkaniu do, którego się wdarł.

Oprócz tego, że trafił do zakładu karnego, za kolejne czyny grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Radio ZET/Policja/MT

Więcej: