Konrad Piasecki zabrał tablet ministrowi Błaszczakowi [WIDEO]

Konrad Piasecki, podczas porannej rozmowy z szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem, próbował się dowiedzieć, co minister sądzi o ustawie aborcyjnej. Gdy Gość Radia ZET wpatrzony w tablet, uparcie cytował cały czas słowa Jarosława Kaczyńskiego, prowadzący rozmowę postanowił zabrać mu urządzenie. Zobaczcie to na wideo!

"Pan, panie ministrze, zacznijmy od początku: pan zmieniałby ustawę aborcyjną, czy nie, gdyby to zależało od Mariusza Błaszczaka?" - dopytywał swojego Gościa Konrad Piasecki. Minister nie był jednak skłonny do udzielenia konkretnej odpowiedzi. Zamiast tego, cały czas powoływał się na słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i próbował wyjaśnić jego ostatnią wypowiedź o aborcji, która wywołała wiele kontrowersji.

"Ale ja bym chciał się dowiedzieć, co Mariusz Błaszczak na ten temat sądzi" - nie odpuszczał dziennikarz. Kiedy po raz kolejny, wpatrzony w tablet minister powołał się na Jarosława Kaczyńskiego, Konrad Piasecki postanowił zabrać mu urządzenie.

"Nie, ale niech pan nie sięga, ja panu zabiorę ten tablet, no panie ministrze, nie, nie, nie…" - prosił prowadzący, zamykając klapę tabletu. "Ale proszę mi nie zabierać…" - oponował minister. "Proszę nie patrzeć w ten tablet, bo ja chciałbym o pańskim zdaniu się dowiedzieć" - nalegał Konrad Piasecki. 

Radio ZET/MT

Więcej: