Zaginęła 16-letnia Kamila Szafrańska

Policja z podwarszawskiego Nowego Dworu Mazowieckiego poszukuje 16-letniej Kamili Szafrańskiej, która w niedzielę 4 września wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby mogące pomóc w poszukiwaniach nastolatki.

Kamila Szafrańska 4 września wyszła ze swojego domu w Nowym Dworze Mazowieckim. Miała zamiar wybrać się do Warszawy. Nie wiadomo jednak, czy dojechała do stolicy. Po raz ostatni była widziana tego samego dnia około godziny 16 na dworcu PKP w Pomiechówku. Do tej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. 

Nastolatka ma 164 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne włosy średniej długości i piwne oczy. Nie ma znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrana była w jasnoszare jeansy i szarą koszulkę z krótkim rękawem.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje przydatne w odnalezieniu nastolatki. Sprawę prowadzą policjanci z wydziału kryminalnego z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim  tel. (22) 775 22 01, lub całodobowo (22) 604 42 13. Kontaktować można się także z najbliższą jednostką policji, oraz pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Radio ZET/Policja/MT

Więcej: