Policja znalazła ciało mężczyzny, ale nie wie kto to. Prosi o pomoc

Policjanci z komisariatu w Długołęce (woj. dolnośląskie) opublikowali portret mężczyzny, którego zwłoki odnaleźli na początku ubiegłego roku. Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Ciało mężczyzny znaleziono przy kompleksie leśnym w miejscowości Długołęka w rejonie ulicy Ptasiej w styczniu 2015 roku. W miejscu znalezienia zwłok nie odnaleziono żadnych przedmiotów, dokumentów lub elementów odzieży, które mogłyby przyczynić się do ich identyfikacji. Funkcjonariusze prowadząc czynności identyfikacyjne ustalili, że jest to mężczyzna w wieku około 52 lat, wzrostu 165 centymetrów, wagi ciała około 60 kilogramów i prawdopodobnie miał wystające zęby górne spod wargi.

Funkcjonariusze Zespołu do Spraw Poszukiwań zajmujący się tą sprawą, opublikowali otrzymane z Pracowni Daktyloskopii i Antropologii Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie zdjęcia z odtworzonego wyglądu twarzy mężczyzny, zwracając się jednocześnie z prośbą o pomoc w jego identyfikacji.

Każdego, kto rozpozna przedstawionego na zdjęciach mężczyznę lub posiada informacje mogące mieć wpływ jego identyfikację, policjanci z Komisariatu Policji w Długołęce proszą o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 71 315 21 77 lub nr alarmowym 997.

Radio ZET/Policja/MT

Więcej: