Kukiz do Lisa: Zdziczał Pan z nienawiści

Nie mają końca medialne przepychanki Tomasza Lisa i Pawła Kukiza. Muzyk, który cieszy się, według najnowszych badań CBOS, największym poparciem społeczeństwa, tym razem na Facebooku wyraził swoją niechęć do popularnego dziennikarza.

Powodem emocjonalnego wpisu była wypowiedź Tomasza Lisa w Radiu TOK FM. Dziennikarz nazwał tam Kukiza antysemitą i szaleńcem.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Treść wpisu Pawła Kukiza na Facebooku:

"

Panie Lis... 
Jeśli siebie uważa pan za Żyda i jako antysemitów traktuje Pan osoby, które żądają osądzenia bandytow komunistycznych żydowskiego pochodzenia w rodzaju brata Pana Michnika -Stefana Szechtera- to można uznać, że miał Pan trochę racji twierdząc na antenie TOK FM, że "podteksty antysemickie (Kukiza) są całkiem jawne" .
Zanim jednak rozwinie się Pan w oczernianiu mnie na tyle, że nawet nasze sądy nie będą miały wątpliwości co do tego, że Pan zdziczał z nienawiści na amen to niechże Pan przeczyta jeden z moich felietonów w "Do Rzeczy". Darz Bór! "

PS: Panie Pawle, cieszymy się, że jest Pan naszym czytelnikiem. Zgodnie z Pana prośbą wyrażoną w komentarzu, dodajemy link do Pańskiego felietonu w "Do Rzeczy". Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Radio ZET/ŁS

Więcej: