Znów będą bitwy w Lidlu! Wchodzi lubiany produkt

Lidl poinformował klientów, że od soboty 15 października w sklepach dyskontu pojawią się długo wyczekiwane torebki firmy Wittchen. To już ósmy raz. Przewiduje się, że i tym razem torebki skuszą konsumentów, a głównie konsumentki. 

Skórzane, eleganckie torebki renomowanej marki Wittchen ponownie znajdą się w ofercie sieci Lidl. Już od następnej soboty, tj. 15 października, klienci sklepu będą mogli ponownie kupić galanterię tej cenionej polskiej marki.

W jesiennej promocji 2016 klienci Lidla będą mieli jeszcze większy wybór skórzanych torebek. W sklepach Lidl w całym kraju pojawią się 53 wzory torebek w różnych kolorach. Każda torebka będzie kosztować 279 złotych.

Chwila przerwy? Rozwiąż quiz dla relaksu!

Czy znasz polski lepiej niż gimnazjalista? [QUIZ]

Rozwiąż QUIZ

– Efekt współpracy z marką Wittchen już w 2012 roku przerósł nasze oczekiwania. Dlatego z roku na rok kontynuujemy wspólne działania, oferując naszym klientom jeszcze większy wybór eleganckich, skórzanych torebek i akcesoriów. Jako firma jesteśmy innowacyjni i podążamy za aktualnymi trendami, dlatego stawiamy na współpracę z najlepszymi – chwali w oficjalnym komunikacie do mediów Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Radio ZET/SI